Gelecek Bir Adım Daha Yakın

Elektronik

Şirketimiz elektronik dizayn, elektronik devre testi, elektriksel uyumluluk testi, elektronik cihaz kalibrasyonu, yüksek teknoloji elektronik cihaz üretimi ve teknik destek alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Suloretti

Mekanik

Emir Elektronik olarak müşterilerimize talepleri doğrultusunda teknik tasarım ve mekanik mühendislik desteği vermekteyiz. Ömür testi, iklimlendirme testi, statik dayanım testleri, vibrasyon ve şok testleri, çevrimsel korozyon testleri ve fonksiyonel testlere uygun mekanik ürün desteği sağlamaktayız.

Suloretti

Kalıp

Emir Elektronik olarak şirketimiz profesyonel, amaca odaklı, basit ve yüksek komplikasyonlarda plastik, ABS , kompozit kalıp çözümleri sunmakta olup, seri enjeksiyon hizmeti sağlamaktadır.

Kapsamlı & Kaliteli
Hizmetler

Emir Elektronik Ar-Ge çalışmaları ile dijital elektronik, teknolojik ürünler, gömülü yazılımlar, ürün tasarımları alanlarında geniş hizmet ve çözümler sunmaktadır. 40’tan fazla sektörde şimdiye kadar 500’e yakın üretilmiş projeler ve çeşitli iş kollarında sahip olduğu 25 yıllık eşsiz tecrübesi ile uzmanlığı mevcuttur.

Adres

Orta Mahalle Tatlıkuyu Sokak
No:17 Pendik

Telefon

0216-379-01-90

Email

info@emir-elektronik.com