Hakkımızda

Emir Elektronik Ar-Ge çalışmaları ile dijital elektronik, teknolojik ürünler, gömülü yazılımlar, ürün tasarımları alanlarında geniş hizmet ve çözümler sunmaktadır. 40’tan fazla sektörde şimdiye kadar 500’e yakın üretilmiş projeler ve çeşitli iş kollarında sahip olduğu 25 yıllık eşsiz tecrübesi ile uzmanlığı mevcuttur. Emir Elektronik, müşterilerini teknoloji ile buluşturarak, yüksek performansa sahip olmalarına ve sürdürülebilir bir değer oluşturmalarına yardımcı olmaktadır.

Emir Elektronik’in temel hedefi gündemi takip ederek, yoğun üretim teknolojisi ile uzmanlığını birleştirerek her zaman yeni projeler geliştirmektir. Ürünleriyle ülkemizde önde gelen bir teknoloji kurumu olmayı görev edinmiştir.
Araştırır”, “Geliştirir”, “Üretir” ve “Destek Verir” ifadeleri slogan olmaktan çıkıp şirketimizin temel prensipleri haline gelmiştir.

Hikayemiz

 1996’dan beri
Elektrikte Öncü Güç

Emir Elektronik 1996 yılında otomotiv sektöründe üretim faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız üretime başlamış olduğu ilk andan itibaren biriktirmiş ve hala biriktirmekte olduğu engin tecrübesi ve elde etmiş olduğu eşsiz saha deneyimleri ile elektronik parça ve araç mekaniği üzerinde uzmanlaşmıştır, sektöründe Türkiye pazarının yüzde 80’ine hakim hale gelmiş, 14 ülkeye ihracat yaparak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Aktif olarak üretimini yapmakta olduğu ürünleri haricinde AR-GE, ÜR-GE ve Mühendislik hizmeti vermekte olan kuruluşumuz, müşterilerinin hayalini projelendirip gerçeğe dönüştürerek her daim en iyiyi üretmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli Hizmet
Emir Elektronik

Tasarım profesyonelliği ve spesifikasyonlara uygunluk kaliteli ürün üretmenin temel gerekliliğidir. Müşterinin zamanla artan beklentileri, üretim kalitesinin bir lüks olmaktan çıkmasını sağlamış, üretimin yapıldığı, dağıtımın yapıldığı yer ve nerede satılmakta olduğundan bağımsızlaşmış, artık üretim yapmanın temel bir değeri haline gelmiştir.

İmalat kalitesi, kaliteli tasarım ve mühendislik, kalite kontrol ve kalite yönetimi olarak 3 temel kolon üzerine kurulmuştur. Kalite mühendisliğinin amacı, kaliteyi ürün ve süreçlerin tasarımına dahil etmek, ürünün üretimi ve teslimatından önce potansiyel kalite problemlerini tahmin etmektir.

Emir Elektronik gerek satışını yapmakta olduğu ürünleri, gerek müşterilerine vermekte olduğu proje danışmanlığı ve mühendislik hizmetleri ile kalite mühendisliğinde ülkemizin sayılı üreticilerinden biridir.